صفحه اصلی             |             اخبار             |             گالری تصاویر             |             انتقادات و پیشنهادات             |             تماس با ما                 
در استان البرز/ کارگاه آموزشی «مهارت ارتباط مؤثر» برگزار شد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

کارگاه آموزشی «مهارت ارتباط مؤثر» با هدف پیشگیری از آسیب‌های فردی و اجتماعی و ارتقاء سطح سلامت روان مستعدان‌برتر برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ بنیاد نخبگان استان البرز در راستای فعالیت‌های فرهنگی و با هدف پیشگیری از آسیب‌های فردی و اجتماعی و ارتقاء سطح سلامت روان و کسب مهارت­های زندگی و توانمندسازی نخبگان و استعدادهای‌برتر کارگاه آموزشی با عنوان مهارت ارتباط مؤثر را برگزار کرد.

در حاشیه این کارگاه، جعفر جهان‌پناه؛ رئیس بنیاد نخبگان البرز با اشاره به لزوم برگزاری کارگاه‌های مهارت‌افزایی برای مستعدان‌برتر، گفت: توانایی بالای فرد در برقراری ارتباط مؤثر زمینه‌ساز موفقیت در انتخاب شغل، کاریابی، انتخاب همسر، موفقیت در تجارت و غیره خواهد بود.

وی افزود: در این کارگاه با استفاده از تست استاندارد شخصیت شناسی براساس مدل جهانی دیسک الگوی رفتاری و شخصیتی فرد مشخص و براساس الگوی رفتاری و شخصیتی بدست آمده توصیه‌های لازم  به منظور تقویت نقاط قوت و حذف یا کاهش نقاط ضعف به فرد ارائه می‌شود.

لازم به ذکر است، کارگاه برقراری ارتباط مؤثر به همت بنیاد نخبگان استان البرز و معاونت فرهنگی بنیاد ملی نخبگان برنامه‌ریزی و در محل بنیاد نخبگان البرز برگزار شد.