صفحه اصلی             |             اخبار             |             گالری تصاویر             |             انتقادات و پیشنهادات             |             تماس با ما                 
کارگاه آموزشی مهارت ارتباط مؤثر و حرفه ای براساس مدل جهانی DISC مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل


بنیاد نخبگان استان البرز در نظر دارد با هدف ارتقا و کسب مهارت های ارتباط مؤثر با همکاری دفتر مشاوره و ارتباط با اجتماعات نخبگانی بنیاد ملی نخبگان کارگاه آموزشی با عنوان مهارت ارتباط مؤثر و حرفه ای براساس مدل جهانی DISC ویژۀ افراد تحت پوشش را به مدت 9 ساعت در روز یکشنبه 26 شهریورماه 1396 برگزار نماید.
استاد دوره جناب آقای دکتر علیرضا تفرشی

"در این کارگاه با بررسی و تحلیل تفاوت های رفتاری هر فرد کلید موفقیت در برقراری ارتباط مؤثر و در نهایت موفقیت در زندگی شخصی در اختیار افراد قرار خواهد گرفت".

برای دریافت محتوای دوره اینجا کلیک کنید.

پس از برگزاری دوره برای هر فرد گواهی معتبر شرکت در دورۀ آموزشی صادر خواهد شد.


پس از ثبت نام شما و قبل از برگزاری دوره، تست DISC (شناخت تیپ شخصیتی) به صورت آنلاین توسط شرکت کنندگان انجام و نتایج آن در روز برگزاری کارگاه ارائه و تحلیل خواهد شد.

این تست به صورت آزمون آنلاین به مدت 15 دقیقه با شناسه کاربری که بنیاد در اختیارتان قرار خواهد داد، انجام می شود.  

علاقه مندان می توانند برای حضور در کارگاه آموزشی حداکثر تا روز چهارشنبه تاریخ 96/06/22 از طریق لینک زیر اقدام به ثبت نام نمایند.


قبل از ثبت نام می بایست مبلغ 500.000 ریال معادل پنجاه هزار تومان به شماره حساب 4102241395 بانک ملت به نام بنیاد نخبگان استان البرز واریز و فیش بانکی/رسید پرداخت الکترونیک (همراه بانک، اینترنت بانک، دستگاه خودپرداز و ...) در قسمت ثبت نام بارگذاری شود.

(این مبلغ صرفاً جهت اطمینان از حضور فرد در برنامۀ کارگاه اخذ می شود و در صورت حضور افراد عودت داده خواهد شد).

زمان و مکان برگزاری کارگاه: یکشنبه 26 شهریور 96 از ساعت 8:30 الی 16:30- بنیاد نخبگان استان البرز (کرج؛ 45 متری گلشهر؛ خیابان شهید آقازاده (ارغوان شرقی) پلاک 68.

به منظور ثبت نام اینجا کلیک نمایید