صفحه اصلی             |             اخبار             |             گالری تصاویر             |             انتقادات و پیشنهادات             |             تماس با ما                 
در بنیاد نخبگان استان البرز برگزار شد: جلسه تبیین، ترویج و اجرایی سازی سند راهبردی کشور در امور نخبگان مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

alt


به منظور آشنای با اصول اساسی حاکم بر سند راهبردی کشور در امور نخبگان جلسه تبیین، ترویج و اجرایی سازی سند با حضور رییس کمیسیون زمینه سازی اثرگذاری سند راهبردی کشور در امور نخبگان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان البرز، دکتر طالبی در این جلسه بیان داشت: یکی از اهداف برگزاری این گونه جلسات برای همکاران، توجیه و تبیین سند به عنوان دستور و نقشه راه عملی برای رسیدن به اهداف بنیاد ملی نخبگان و بهبود خدمت رسانی به نخبگان و استعدادهای برتر در جهت توسعه و اعتلای کشور است.

وی اظهار داشت: براساس اساسنامه بنیاد ملی نخبگان، مأموریت اصلی بنیادهای نخبگان استانی، توسعه استان با استفاده از ظرفیت فکری و علمی نخبگان و استعدادهای برتر است.

ایشان گفت: یکی از راه­هایی که منجر به شناخت ارزش و اثرگذاری استعدادهای برتر و نخبگان در استان می­شود، تلاش و فعالیت­های همکاران بنیادهای نخبگان استانی در راستای اجرایی سازی سند راهبردی کشور در امور نخبگان است.

 در ادامه جلسه روند تهیه و تدوین سند، متولیان اصلی اقدامات و دستگاه های همکار، نقش و وظایف هر یک از آنها در اجرایی سازی اقدامات سند توسط رییس کمیسیون زمینه سازی اثرگذاری سند تشریح شد.

دکتر طالبی تصریح کرد: بنیادهای نخبگان استانی باید با به کارگیری تمام اهتمام و تلاش خود، سند راهبردی کشور در امور نخبگان را سر لوحه­ ی تمام فعالیت­ های خود در استان قرار دهند.

وی در پایان بیان داشت: مدیریت ستاد اجرایی سازی سند راهبردی نخبگان از دریافت انتقادات، نظرات و پیشنهادها و راه­ کارهای عملی همکاران بنیادهای نخبگان در راستای نقش آفرینی و اجرایی سازی اقدامات سند در استان ها استقبال می کند.